Michael de Vries en Maarten v/d Wal nieuwe hoofdtrainers

Nadat onze huidige trainer Steven van Mourik aangaf dat hij positieverbetering op zijn werk had aanvaard moesten wij plots op zoek naar een nieuwe trainer voor volgend seizoen. Steven die het overigens heel erg goed naar zijn zin heeft bij Mildam gaat het seizoen op zo goed mogelijke wijze met de selectie afmaken en proberen om nog voor een prijs te strijden.

Na een aantal gesprekken is er dan vanavond een akkoord bereikt met Michael de Vries en Maarten van der Wal als de nieuwe hoofdtrainers van V.V. Mildam voor het seizoen 2022-2023. Het is voor Michael en Maarten de eerste klus als hoofdtrainer bij een 1e elftal. Als vereniging zijn we hier zeer content mee en wensen de beide mannen en 1e selectie heel veel succes en plezier toe voor volgend seizoen.
Michael en Maarten van harte welkom!!!

Maarten van der Wal Michael de Vries